اخبار برگزیده

تجربه‌ي ارزشمند

طي روزهاي اخير،‌ دو تيم به عنوان نمايندگان كشور و تحت عنوان تيم ملي الف و ب در رقابت‌هي مختلف حضور يافته‌اند. البته در اين تيم‌ها اثري از بازيكنان نسل طلايي به چشم نخورده و تقريباً تمامي بازيكنان اين تيم‌ها را جوان‌ها تشكيل مي‌دهند.

حضور نام‌هاي تازه در تيم ملي اتفاقي است كه مي‌تواند خوشايند باشد. به شرطي كه اولاً تجربيات قبلي به كار گرفته شده و ثانياً شرايط رشد بازيكنان، هم از سمت مجموعه‌ي مديريتي و هم از سمت خود بازيكنان، ايجاد گردد. اما به هر حال، محك خوردن تعداد بيشتري از بازيكنان در لواي تيم‌هاي ملي مختلف نكته‌ي مثبتي است كه هر چند بسيار دير اتفاق افتاده، اما باز هم رخ ش را مي‌توان به فال نيك گرفت.

تجربه‌ي رقابت‌هاي مختلف، عاملي است كه جايگزين ديگري نداشته و تمامي مجموعه‌هاي ورزشي در كشور با اين نقيصه روبرو هستند. بنابراين بايد به هر شكلي كه شده تلاش شود تا تجربيات بازي، به خصوص تجربه‌ي بازي‌هاي بين‌المللي، در بين ورزشكارات افزايش يابد. اميد است شرايط ايجاد رقابت در سطوح پايين‌تر ملي هم براي جوانان مستغد فراهم گردد؛ تا حداقل شرايط سال‌هاي پيشين را بتوان در اين ورزش محبوب هم حفظ نمود.


تجربه‌ي ارزشمند

تجربه‌ي ارزشمند

تجربه‌ي ارزشمند

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها