اخبار برگزیده

باز هم ركوردشكني

رقابت‌هاي پلي‌آف سال جاري ان بي اي بدون هيچ هيجان خاصي در حال برگزاري است. از همان ابتدا هم مي‌شد حدس زد كه هيچ يك از تيم‌هاي كليولند كاواليرز و گلدن‌استيت واريرز در بازي‌هاي پلي‌آف به مشكل چنداني بر نخواهند خورد. با اين كه در حال حاضر بازي‌هاي فينال كنفرانس در حال برگزاري است؛‌ اما بعيد به نظر مي‌رسد كه اين دو تيم نتوانند بار ديگر به فينال برسند. جالب آنجاست كه تيم كليولند بازي‌هاي دو دوره‌ي گذشته‌ي خود در مرحله‌ي پلي‌آف را بدون شكست و با ثبت ركوردي جديد پشت سر گذاشته، تا باز هم فصل ركوردهاي ان بي اي شاهد ثبت مورد جديدي باشد.

اما در بين همه‌ي اين ركوردها،‌ يك ركورد شخصي به شدت خودنمايي كرده‌است. در فصل جاري، فوق‌ستاره‌ي تيم كليولند كاواليرز يعني لبرون جيمز،‌ باز هم ركورد جديدي در تعداد امتيازات مرحله‌ي پلي‌آف به جا گذاشته و فاصله‌ي چنداني با بزرگ‌ترين بازيكنان تاريخ در اين زمينه ندارد. با توجه به سبك بازي، سن او و ركوردهاي فعلي‌اش، به نظر مي‌رسد كه پادشاه مشكلي در شكستن تمامي ركوردها در اين زمينه را نداشته‌باشد. در تسلط و مهارت‌هاي لبرون كمتر كسي است كه شكي داشته‌باشد. اما گاهي درخشش هميشگي او در سايه‌ي جرقه‌هاي زودگذري از عملكرد فوق‌العاده‌ي ساير ستارگان بازي بسكتبال به چشم نمي‌آيد.

بدون شك يكي از عوامل ركورد فوق‌العاده‌ي تيم كاواليرز تا كنون، همين روند رو به رشد جيمز بوده‌است. روندي كه بايد منتظر ماند و ديد كه آيا تا يك فينال ديگر،‌ و احتمالاً يك قهرماني تازه، ادامه خواهد داشت؛‌ يا تيم آماده‌ي واريرز امسال مي‌تواند اين عنوان را از آن خود كند.


باز هم ركوردشكني

باز هم ركوردشكني

باز هم ركوردشكني

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها